Kontaktujte nás:tel:

OKRUH FLORIDOU

OKRUH FLORIDOU

Zažijte prosluněnou atmosféru Floridy ze sedla motocyklu Harley Davidson. Projedete se po unikátní silnici Overseas Highway spojující jednotlivé ostrůvky Florida Keys až k nejjižnějšímu bodu kontinentálních USA. Vychutnáte si karibskou atmosféru Key Westu a budete relaxovat na nejhezčích floridských plážích Mexického zálivu i Atlantiku. V krajině močálů a bažin Everglades zažijete jízdu airboatem a budete pozorovat aligátory ve volné přírodě. Cestou k jezeru Lake Okeechobe projedete indiánskou rezervací i kolem pomerančovníkových plantáží. Na konec se vydáte nasávat atmosféru Miami nebo budete relaxovat na Miami Beach. Po celou dobu vás bude provázet zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle s klienty, kteří chtějí cestovat autem.

9 dní, 1340 km

Program zájezdu

Den 1: Praha – Miami

Odlet z Prahy do Miami, pronájem doprovodného automobilu a transfer do hotelu, ubytování a orientační úvodní meeting s průvodcem.

Den 2: Miami – Key Largo 150 km

Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson, průjezd centrem města a ostrovem Key Biscayne kolem pláží a golfových hřišť. Následuje cesta k ostrůvkům Florida Keys s prohlídkou aligátoří farmy, jízdou tzv. airboutem krajinou Everglades a pozorováním aligátorů ve volné přírodě. Po příjezdu na ostrov Key Largo ubytování a zhlédnutí západu slunce při posezení v některé z romantických hospůdek na pobřeží.

Den 3: Key Largo – Key West 180 km

Jízda po unikátní silnici Overseas Highway přes desítky mostů spojujících jednotlivé ostrůvky Florida Keys včetně nejdelšího 7 Mile Bridge. Cestou možnost zastávky na koupání na zdejších plážích. Po příjezdu na ostrov Key West prohlídka nejjižnějšího bodu kontinentálních USA a průjezd hlavní ulicí Duval Street. Ubytování a v podvečer návrat na Duval Street a užívání si zdejší karibské atmosféry, posezení v barech s živou hudbou a zhlédnutí západu slunce. Možnost plavby lodí s proskleným dnem při západu slunce s pozorováním barevných ryb a dalších mořských živočichů ve zdejších korálových útesech.

Den 4: Key West – Naples 420 km

Cesta zpět po Overseas Highway k Miami a průjezd krajinou močálů a bažin Everglades v Big Cypress National Preserve, pozorování aligátorů ve volné přírodě. Prohlídka nejmenšího poštovního úřadu v USA a ubytování v Naples, nejbohatším městě západního pobřeží Floridy. V podvečer koupání na zdejších plážích při západu slunce.

Den 5: Naples – Fort Myers 170 km

Jízda podél pobřeží Mexického zálivu přes Bonita Beach, Fort Myers Beach na ostrůvky Sanibel Island a Captiva Island. Posezení v místních restauracích na pobřeží a koupání na nádherné pláži ostrova Captiva Island. Možnost nakupování v místních outletech. Ubytování v oblasti Fort Myers.

Den 6: Fort Myers – Fort Lauderdale 370 km

Jízda podél pomerančovníkových plantáží k jezeru Lake Okeechobee, průjezd indiánskou rezervací kmene Seminole a okružní cesta vyhlídkovou silnicí kolem jezera. Ubytování ve Fort Lauderdale.

Den 7: Fort Lauderdale – Miami 100 km

Jízda podél pláží Fort Lauderdale a prohlídka části města nazývaného Benátkami Floridy s jachtami a honosnými vilami zdejších milionářů. Po poledni příjezd do Miami Beach a průjezd ulicí Ocean Drive v South Miami Beach. Vrácení motocyklů v půjčovně, transfer do hotelu na pláži v severní části Miami Beach a volno ke koupání a relaxaci na hotelové pláži.

Den 8: Miami Beach

Dopoledne volno ke koupání, opalování a relaxaci na hotelové pláži Miami Beach nebo nakupování v místních obchodech, dle času odletu transfer na letiště v Miami a odlet do Prahy nebo prodloužení pobytu na Miami Beach.

Den 9: Miami – Praha

Přílet do Prahy.

Termín: 29.04.- 07.05.2019
Cena: 47 950 Kč

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od ledna do prosince.

 

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Miami-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (vůz kategorie Minivan), 7x ubytování ve ** a *** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku CK.

Cena zájezdu nezahrnuje:
Poplatek za registraci ESTA, stravování, zdravotní pojištění, vstupy dle programu.

Poznámka:
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 10 900 Kč
Sleva pro 3 osobu na pokoji: 5 250 Kč
Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč
Možnost absolvovat zájezd za volantem automobilu typu Cabriolet


Cena pronájmu motocyklu:

Termín: 30.04.- 08.05.2018 Cena: 27 600 Kč
Termín: 05.11.- 13.11.2018 Cena: 27 600 Kč
Termín: 24.02.- 04.03.2019 Cena: 31 100 Kč

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 6 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2,0 mil USD, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.

Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné, případné mýtné).

Poznámka:

Kauce při půjčení motocyklu 750 USD (pouze kreditní karta)
V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 5 000 USD, následně tuto částku uhradí pojišťovna Arisa (vyřídí CK)
Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide, HD Road Glide, Indian Scout Sixty.
Za příplatek 19 300 Kč je možno si pronajmout HD Trike
Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu

K zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60. 

Cena pojištění A60: 810 Kč/osobu

Minimální počet klientů: 6

REZERVACE ZDE


Zpět