Kontaktujte nás:tel: , fax:

Ocenění a certifikáty

Ve dnech 7.3.-9.3.2017 se uskutečnil globální summit Radius Travel v čínské Šanghaji. Na každoročním setkání se potkávají zástupci Radius Travel z celého světa.  Probíraly se nové technologické směry, inovativní řešení a především způsoby, jak obohatit cestování klientů. To vše pod heslem „Growing Business Together“. Weco-Travel (CZ), jako jediná společnost ze 110 cestovních kanceláří z celého světa, získala prestižní ocenění Radius Data Quality Award.  Ocenění převzal osobně generální ředitel Weco-Travel, pan Jan Formandl, z rukou pana Shannon Hylanda, Presidenta & CEO Radius Travel. Ocenění je poctou pro celý Weco-Travel tým a zároveň potvrzením o kvalitě dat, která jsme schopni našim klientům poskytnout.

Radius Award Certifikat RadiusLetecká společnost LOT Polish Airlines vyhlásila nejlepší prodejce letenek na trase Praha – Varšava za rok 2016. Naše cestovní kancelář Weco-Travel (CZ), s.r.o. se umístila na krásném 2. místě!

LOT dort


 CSKS certifikat Eurotunnel Proverena spol. Při setkání se zástupci lodní společnosti Scandlines získala Weco-Travel ocenění za spolehlivost a čestné uznání za vynikající výkony v prodeji trajektových lístků v roce 2016. Prestižní ocenění dokládá naši schopnost poskytovat kvalitní servis v oblasti trajektové dopravy.