Kontaktujte nás:tel:

Brussels Airlines míří do Indie

Brussels Airlines míří do Indie

Nová destinace Bombaj

Brussels Airlines nabízejí nově přímé lety mezi Bruselem a Bombají, a to 5x týdně v konfiguraci business třídy, ekonomické a Economy Privilege. Z Prahy přes Brusel jsou 4 spojení týdně garantovaná v jeden den, zpáteční let vyjde na 5 letů. Společnost létá na Chhatrapati Shivaji International Airport – druhé nejrušnější letiště v Indii a největší z hlediska objemu přepravy zboží.

Se svou polohou na západním pobřeží Indie, Bombaj je hlavním městem státu Maharashtra a se svými 20 miliony obyvatel je řazena mezi 10 hlavních světových megapolí. Je domovem veškerých největších indických finančních institucí a korporací a zároveň hlavním přístavem země. Je též centrem slavného filmového průmyslu Bollywood a srdcem mnoha dalších ekonomických odvětví jako jsou diamanty, léky, IT atd.
Brussels Airlines letos poprvé létají na asijský kontinent a zároveň tím posilují svoji pozici na bruselském letišti. Brussels Airlines úzce spolupracují s dalším aliančním partnerem ve Star Alliance AIR INDIA a nabízejí tak svým cestujícím spojení do dalších měst a oblastí indického kontinentu.

Bombaj Brusselsbrussels airlines


Novinky letního letového řádu 2017


Brussels Airlines přidali 4 nové dovolenkové destinace: Palma de Mallorca ve Španělsku, Rhodos v Řecku, Funchal v portugalské Madeiře a Comiso na Sicílii v Itálii. Další novinkou je Jerevan, hlavní město Arménie, kam budou létat jedenkrát týdně a v letních měsících červenec-srpen počet frekvencí zdvojnásobí.

Současně Brussels Airlines zvýšili počet svých letů do některých již stávajících destinací. Porto a Lisabon budou přes celou letní sezonu provozovány 2x denně a Faro (v portugalském Algarve) bude létat denně, stejně tak jako velice populární dovolenkové Alicante na španělském pobřeží Costa Blanca. Více spojů je rovněž přidáno na linkách na Ibizu, Billundu, Bordeux, Paříže - Charles de Gaulle, Nantes, Neapole, Varšavy a Athén.

Brussels map


Severní Amerika


Washington, D.C. posiluje v letní sezoně na 6 letů týdně, New York zůstává celoročně 7x týdně a Toronto bude létat 5x týdně. Všechny lety jsou přímé z bruselského letiště a mají návaznost na lety z/do Prahy. Díky partnerství s Air Canada a United Airlines mohou cestující jednoduše přestoupit jak ve Washingtonu, tak v Torontu a pokračovat do mnoha dalších destinací v celé Severní Americe.Afrika


Africký kontinent nadále zůstává vlajkovou lodí Brussels Airlines se svými 19 destinacemi a dlouholetou tradicí a zkušenostmi s tímto světadílem. Pro letní sezonu posílí do Abidjanu v Pobřeží Slonoviny z šesti letů týdně na denní spojení a do Accry v Ghaně zvýší frekvence ze čtyřech na pět týdně.

 

 


Zpět