Kontaktujte nás:tel:

Nové destinace pro rok 2019

Nové destinace pro rok 2019

Pro rok 2019 Air France KLM Delta představila hned několik nových destinací.
Od 31. března KLM začne létat třikrát týdně (ve středu, pátek a neděli) do Bostonu a od 1. července přidá ještě jednu frekvenci v pondělí. Lety jsou operované z Amsterdamu Airbusem A330-300, který je vybaven nejnovějším interiérem („the new World business class“).

 

Od 6. června KLM nabídne spojení z Amsterdamu do města zábavy Las Vegas. Let bude operovaný nejmodernějším typem letadla Dreamliner B787-9 s kapacitou 30 sedadel v business třídě, 45 sedadel Economy comfort a 219 sedadel v economy třídě. Zprvu začne létat dvakrát týdně ve čtvrtek a neděli a od 2. července bude přidána další frekvence v úterý.

Z Paříže se od 14. května budete moci vydat třikrát týdně do Quita dceřinou společností Air France Joon. Vyzkoušejte komfort letadla Airbus A340-300 a inovativní servis na palubě.

Od konce března si můžete zaletět s Air France tři až pětkrát týdně do Dallasu Airbusem A330-200. Objevte novou ekonomickou kabinu A330-200, která poskytuje více pohodlí než dříve. Celý interiér je laděn do příjemných monochromatických barev, tmavě modrý potah sedadel s červenou pokrývkou dotváří ikonický vzhled Air France. Ekonomická sedadla mají více místa mezi područkami, zesílenou ergonomickou pěnu se sklonem 118o, 79 cm místa na nohy, širší 11.7 – palcovou dotykovou obrazovku s HD rozlišením.

V Premium economy se můžete těšit na jedno z nejširších sedadel s rozměrem 48,3 cm, které se sklápí ve svém vlastním plášti. Kromě nových sedadel a barevného provedení nabízí Air France gurmánské občerstvení a mnoho dalších maličkostí, které zpříjemní Váš let.

Poslední novinkou je slunná Tampa, kam zahájila z Amsterdamu svojí denní linku Delta Boeingem B767 vybaveným nejmodernější Business třídou Delta One a sedadly Delta Comfort+. Po Orlandu je to již druhá nalétávaná destinace Delty z Evropy na Floridu.

  


Zpět