Kontaktujte nás:tel:

Autobusy Flixbus napříč Evropou

Autobusy Flixbus napříč Evropou

Projeďte Evropu dálkovým autobusem FlixBus
Při cestování zelenými autobusy společnosti FlixBus si můžete vybrat z 250 000 autobusových spojů denně do více než 1 700 měst ve 28 evropských zemích.

Kam vyrazit?
Chystáte se procestovat nejzajímavější evropské metropole? Nasedněte do jednoho z autobusů FlixBus a za pár korun poznejte krásy Berlína, Vídně, Amsterdamu, Kodaně nebo Curychu. A co takhle vyrazit si s kamarádkami na nákupy do Milána? Nebo na romantický víkend ve dvou do Drážďan?  Naše autobusy vás dovezou do německých, rakouských, švýcarských a italských Alp, kde můžete vyrazit na horskou túru nebo jen relaxovat na čerstvém vzduchu s výhledem na nejvyšší evropská pohoří. Pro cestovatele, kteří mají rádi vodu a pláže, nabízíme také autobusové linky na krásné pobřeží Baltského a Severního moře. Vyberte si jednu z našich početných autobusových zastávek na severu Německa, třeba Sellin na Rujáně, a objevte široké písečné pláže a borové lesy tohoto ostrova.

V autobuse
Na palubě autobusu, kde máte garantované pohodlné sedadlo po celou dobu jízdy, si můžete zakoupit levné nápoje a občerstvení. V každém dálkovém autobuse je také zdarma k dispozici Wi-Fi, díky které můžete po celou dobu jízdy sledovat filmy, poslouchat hudbu, číst noviny, nebo jenom relaxovat při surfování na internetu. Ve všech autobusech jsou samozřejmostí zásuvky, takže se vašemu laptopu, tabletu, nebo smartphonu nevybije baterie ani na dlouhých cestách!

 

Kontaktujte nás na tel.: 234 094 184 nebo na letenky@wecotravel.cz

 


Zpět