Kontaktujte nás:tel:

FUERTEVENTURA - ubytování pouze pro dospělé

FUERTEVENTURA - ubytování pouze pro dospělé

Hotel R2 Bahia Playa Design**** (Fuerteventura, Kanárské ostrovy)
Termín: 21.2.-28.2. 2019


Moderní hotel se nachází cca 200 m od centra městečka Tarajalejo, v klidné malé rybářské vesnici, přímo u moře s pobřežní promenádou, cca 100 m od autobusové zastávky a cca 50 km od letiště.
Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (18+).
Pláž
Veřejná přírodní pláž s tmavým pískem a kameny se nachází před hotelem, bez plážového servisu. Další pláž Playa de Sotavento s bílým pískem, nejkrásnější na ostrově, oceněná certifikátem Modrá vlajka cca 15 km od hotelu (veřejná doprava), lehátka a slunečníky za poplatek.
Ubytování
Pěkné, moderně zařízené standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, telefonem, SAT/TV, minibarem a balkonem nebo terasou; za poplatek WiFi (cca 5 EUR/den, 20 EUR/týden), trezor (cca 3 EUR/den). Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci, občerstvení během dne, kávu, čaj, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel vyžaduje u večeře formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Cena: 14 490 Kč/osoba

Cena zahrnuje:
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery v cíli zájezdů
• 7 nocí s all inclusive
• služby česky mluvícího delegáta
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb


Zpět