Kontaktujte nás:tel:

OKRUH ZÁPADEM USA

OKRUH ZÁPADEM USA

Poznejte nejkrásnější místa jihozápadu Ameriky na motocyklech Harley-Davidson a vydejte se s námi z Las Vegas napříč Mojavskou pouští. Zažijete jízdu po legendární silnici Route 66 a můžete se nechat unést krásou Grand Canyonu. Projedete pláněmi indiánské rezervace kmene Navajo, podél rudých skalních útvarů Monument Valley a úzkými klikatými silnicemi venkova jižního Utahu. Ty vás přivedou do národních parků Bryce Canyon a Zion s jejich neopakovatelnými scenériemi. A na konec vás čeká město kasin a zábavy, Las Vegas. Po celou dobu vás bude provázet zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle s klienty, kteří chtějí cestovat autem.

11 dní, 2240 km

Program zájezdu

Den 1: Praha – Las Vegas

Odlet z Prahy do Las Vegas, pronájem doprovodného automobilu a transfer do hotelu. Ubytování a orientační meeting s průvodcem.

Den 2: Las Vegas – Laughlin 200 km

Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson a odjezd k přehradě Hoover Dam, průjezd po hrázi přehrady a prohlídka přehrady z mostu vedoucího nad přehradní hrází a kaňonem Black Canyon. Poté pokračování cesty krajinou Mojavské pouště do města kasin Laughlin, ubytování ve zdejším kasinu na břehu řeky Colorado.

Den 3: Laughlin – Williams 430 km

Celodenní putování po legendární silnici Route 66, průjezd dle mnohých nejhezčím úsekem pro motorkáře na celé Route 66 mezi městečky Needles, Oatman a Kingman. Průjezd městečky s typickou atmosférou Route 66 Hackberry, Seligman, Ash Fork a Williams. Cestou možnost prohlídky jeskyní Grand Canyon Caverns. Ubytování ve Williams a večerní prohlídka tohoto westernového městečka s mnoha obchůdky s indiánskou a westernovou tematikou.

Den 4: Williams – Page 340 km

Celodenní prohlídka národního parku Grand Canyon NP, možnost vyhlídkového letu letadlem nebo vrtulníkem nad kaňonem a zhlédnutí kina IMAX. Poté prohlídka kaňonu z jednotlivých vyhlídek na jeho hraně. Odpoledne průjezd indiánskou rezervací kmene Navajo do Page, ubytování.

Den 5: Page – Mexican Hat 270 km

Ráno možnost jedinečného vyhlídkového letu letadlem nad jezerem Lake Powell, poté prohlídka meandru řeky Colorado Horseshoe Bend a unikátního kaňonu Lower Antelope Canyon. V poledních hodinách odjezd do Monument Valley a prohlídka údolí v terénních džípech s indiánským průvodcem. Ubytování v blízkosti Monument Valley.

Den 6: Mexican Hat – Torrey 300 km

Prohlídka meandru řeky San Juan v Goosenecks State Park, průjezd Údolím bohů a výjezd strmou skalní stěnou na náhorní plošinu (část silnice cca 5 km je v tomto úseku neasfaltová, v případě nepříznivého počasí se skalní stěna objíždí). Poté průjezd nádhernou krajinou různobarevných skalních útvarů v oblasti White Canyon, Glen Canyon, Grand Staircase-Escalante NM a Capitol Reef NP. Ubytování v Torrey.

Den 7: Torrey – Bryce Canyon 200 km

Cesta venkovskou krajinou jižního Utahu podél zkamenělých písečných dun v Grand Staircase-Escalante NM, prohlídka národního parku Bryce Canyon NP z jednotlivých vyhlídek, pěší sestup do kaňonu. Ubytování v blízkosti Bryce Canyon NP.

Den 8: Bryce Canyon – Mesquite 250 km

Cesta přes krajinu rudých skal v Red Canyonu a přes mormonské osady do národního parku Zion NP. Průjezd národním parkem mezi skalními pískovcovými útvary a sjezd dolů z Coloradské náhorní plošiny kaňonem řeky Virgin. Ubytování na hranici mezi Arizonou a Utahem v Mesquite.

Den 9: Mesquite – Las Vegas 250 km

Průjezd krajinou rudých skal ve tvaru plamenů Valley of Fire State Park a silnicí vedoucí podél jezera Lake Mead do Las Vegas. Po příjezdu do Las Vegas vrácení motocyklů v půjčovně, transfer do hotelu a ubytování. Večer prohlídka kasin a jejich zajímavostí s průvodcem.

Den 10: Las Vegas

Celodenní volno v Las Vegas, možnost relaxace u hotelového bazénu, nakupování v místních značkových outletech nebo prohlídka kasin a jejich zajímavostí s průvodcem. Večer možnost návštěvy večerních show nebo některé z atrakcí Las Vegas.

Den 11: Las Vegas

Dle času odletu transfer na letiště a odlet do Prahy, možnost prodloužení pobytu v Las Vegas nebo odlet na Havajské ostrovy.

Den 12: Las Vegas – Praha

Přílet do Prahy.

Termín a cena zájezdu:

Termín: 13.05.- 24.05.2019
Cena: 54 990 Kč

Termín: 30.09.- 11.10.2019
Cena: 55 990 Kč

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od poloviny května do poloviny října.

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Las Vegas-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (vůz kategorie Minivan), 10 x ubytování ve ** a *** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), transfery dle programu zájezdu, zákonné pojištění proti úpadku CK.

Cena zájezdu nezahrnuje:
Poplatek za registraci ESTA, stravování, zdravotní pojištění, vstupy dle programu.

Poznámka:
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 11 700 Kč
Sleva pro 3 osobu na pokoji: 5 650 Kč
Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč
Možnost absolvovat zájezd za volantem automobilu typu kabriolet.


Cena pronájmu motocyklu:

Termín: 14.05.- 25.05.2018 Cena: 36 400 Kč
Termín: 30.09.- 11.10.2018 Cena: 36 400 Kč

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 8 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2,0 mil USD, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.

Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné), vjezd do národních parků.

Poznámka:
Kauce při půjčení motocyklu 750 USD (pouze kreditní karta)
V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 5 000 USD, následně tuto částku uhradí pojišťovna Arisa (vyřídí CK)
Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let
Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide, HD Road Glide, Indian Scout Sixty
Za příplatek 22 480 Kč je možno si pronajmout HD Trike
Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu.

K zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60 (vhodné pro spolujezdce na motocyklu nebo pro klienty jedoucí v doprovodném automobilu) a A90 (vhodné pro řidiče motocyklu). 

Cena pojištění A60: 1 080 Kč/osobu
Cena pojištění A90: 1 320 Kč/osobu

Minimální počet klientů: 6

REZERVACE ZDE 


Zpět