Kontaktujte nás:tel:

Patagonie - Buenos Aires

Patagonie - Buenos Aires

10-DENNÍ PROGRAM BUENOS AIRES – PATAGONIE 

4.9.-13.9.2019

4.9.2019 so
Odlet z Prahy a noční let do Buenos Aires.

5.9.2019 ne
Po příletu do Buenos Aires, následuje úvodní prohlídka tohoto velmi příjemného a moderního města. Ubytování a zajištění transferu na zahájení konference věnované světu ústního zdraví pod záštitou FDI World Dental Federation - https://10times.com/fdiwdc

6.9.2019 po
Návštěva konference. Odpolední plavba lodí v malebné spleti říčních ramen delty řeky Paraná v oblasti Tigre /v ceně/.

7.9.2019 út
Pokračování prohlídky města. Uvidíte nejširší ulici na světě 9. de Julio Avenue, slavný Obelisk a Colon Theatre, čtvrti San Telmo a May Square – historické a politické centrum, budovu parlamentu, Casa Rosada, italskou čtvrť La Boca i čtvrť aristokratů Recoleta, kde na místním hřbitově navštívíme i hrob slavné Evity Peronové. Zpět na hotel a večerní představení Tanga s večeří /v ceně/.

8.9.2019 st
Transfer na letiště a odlet do lázeňského města San Carlos de Bariloche ležícího v podhůří And na březích úchvatného jezera Nahuel Huapi. Po příjezdu orientační procházka centrem města, ubytování. Vítejte v PATAGONII!

9.9.2019 čt
Dnešní celodenní „plavbu přes Andy“ začneme transferem do přístavu Puerto Pańuelo na jezeře Nahuel Huapi. Do nitra hor se dostaneme plavbou moderním katamaránem do přístavu Puerto Blest /v ceně/. Následuje krátký transfer busem a další plavba po jezeře Felix Frias s fantastickým výhledem
na ledovci pokrytý štít El Tronador. Po celních formalitách a vstupu do Chile nás autobus odveze přes horský hřeben – se zastávkami na vyhlídkách – do osady Peulla. Pokračovat budeme lodí po jezeře Todos los Santos známého neuvěřitelně tyrkysovou vodou vstříc vulkánu Osorno. V přístavu Petrohue
znovu nasedneme do autobusu, který nás doveze do místa ubytování v Puerto Varas. Cestou ještě krátce zastavíme u říčních peřejí tyrkysové barvy pod kouřícím vulkánem Osorno /vstup není v ceně/. Ubytování ve večerních hodinách.

10.9.2019 pá
Časně odjezd do Puerto Montt, a odtud odlet do nejjižnějšího města světa Punta Arenas. Po krátké orientační prohlídce centra města odjezd do Puerto Natales, výchozího místa k návštěvě patagonských národních parků. Ubytování ve večerních hodinách.

11.9.2019 so
Časně odjezd do národního parku Torres del Paine. okruh parkem, seznámení s proslulými žulovými věžemi, jezery ve všech odstínech modré a zelené barvy a pozorování všudypřítomných lam guanaco a pštrosů nandu. Večer po překročení hranic Argentiny příjezd do El Calafate, ubytování.

12.9.2019 ne
Dnes je na programu plavba luxusním katamaránem po jezeře Argentino k mohutným ledovcům Upsala, Spegazzini a Perito Moreno, okořeněnou návštěvou opuštěného ranče obývaného jen divokými koni a dobytkem /v ceně/. Návrat do hotelu večer. Večer doporučuji výborný steak v restauraci La Tablita.

13.9.2019 po
Dnes se zajedeme podívat na obří ledovec Perito Moreno, který je jedním z nejrychleji se pohybujících ledovců na světě /průměrně až 2 metry denně/. Budete mít dostatek času k pozorování odlamujících se ledových bloků padajících do jezera… Cestou zpět do El Calafate návštěva Glaciaria – muzea ledu a vědeckého centra, které Vás seznámí se světem ledovců, jejich vznikem, historií a budoucností /v ceně/. Večerní přelet do Buenos Aires.

14.9.2019 út
Do odletu volno v Buenos Aires, transfer na letiště a odlet domů.

15.9.2019 st
Přílet do ČR.

CENA BALÍČKU
je závislá na celkovém počtu osob:
při počtu 8 osob 112.490 Kč/os.
při počtu 10 osob 106.490 Kč/os.

CENA ZAHRNUJE
▪ letecké spojení z Prahy do Buenos Aires a zpět, včetně všech letištních poplatků a zavazadla,
▪ 3x vnitrostátní přelet viz program,
▪ 9x prověřené a kvalitní ubytování v hotelu turistické kategorie, dvoulůžkový pokoj, dvě osoby na pokoji,
▪ možnost ubytování na jednolůžkovém pokoji za příplatek,
▪ snídaně v ceně, pozn. snídaně mohou být zajištěné i mimo hotel,
▪ 1x služby průvodce po celou dobu pobytu v Americe,
▪ ATRAKCE ZAHRNUTÉ V CENĚ – viz program, označené slovy /v ceně/, pro info celodenní plavba luxusním
katamaránem po jezeře Argentino k mohutným ledovcům stojí 200 USD/os,
▪ kvalitní cestovní pojištění od Evropské pojišťovny,
▪ možnost příplatku 3% z ceny zájezdu za pojištění storna zájezdu u ERV.


Zpět