Kontaktujte nás:tel:

ROUTE 66 Z CHICAGA DO LOS ANGELES

ROUTE 66 Z CHICAGA DO LOS ANGELES

Route 66. Sen každého motorkáře a objevitele „té pravé Ameriky“. Vydejte se s námi po legendární americké silnici napříč Spojenými státy. Na motocyklech Harley Davidson vyrazíte z Chicaga v Illinois, spatříte řeku Mississippi v Missouri, projedete venkovem Kansasu a Oklahomy. Po cestě navštívíte muzea Route 66, zažijete atmosféru „města duchů“ a v Big Texas Steak Ranch si můžete dát pravý texaský steak. Vydáte se do Nového Mexika za skvělou mexickou kuchyní a indiánskou kulturou. A na konec se nechte unést neopakovatelnou krásou Grand Canyonu a atmosférou Las Vegas. O váš komfort se postará zkušený průvodce jedoucí v doprovodném vozidle, ubytování je na mnoha místech zajištěno ve stylových motelech s atmosférou Route 66. „Get Your Kicks on Route 66“.

17 dní, 4470 km

Program zájezdu

Den 1: Praha – Chicago
Setkání s průvodcem zájezdu na letišti a odlet z Prahy do Chicaga. Pronájem doprovodného automobilu, transfer do hotelu v Chicagu, ubytování a orientační schůzka s průvodcem.

Den 2: Milwaukee 0 km

Cesta doprovodným autem do Milwaukee a prohlídka oficiálního musea firmy Harley Davidson. Odpoledne návrat do Chicaga, prohlídka největších zajímavostí centra města a průjezd po Route 66 od jejího počátku až na předměstí Chicaga do čtvrti Berwyn. Ubytování v Chicagu.

Den 3: Chicago – Springfield 350 km

Dopoledne pronájem motocyklů Harley Davidson, přejezd do čtvrti Berwyn a pokračování cesty po Route 66 do Springfieldu, cestou průjezd kolem typických benzinových pump z 30 let v osadách Dwight a Odell, prohlídka Route 66 Museum v Pontiac, ubytování ve Springfieldu.

Den 4: Springfield – Rola 350 km

Cesta po Route 66 ze Springfieldu, prohlídka sbírky klasických amerických aoutomobilů v městečku Staunton, prohlídka řeky Mississippi z mostu Chain of Rock Bridge a průjezd centrem města St.Louis. Ubytování v Rola/St. James.

Den 5: Rola – Claremore 520 km

Cesta po Route 66 z Rola/St. James přes Springfield, Joplin, prohlídka staré benzinové pumpy Sinclair v Carthage, průjezd státem Kansas a venkovskou krajinou Oklahomy. Prohlídka Will Rogers Museum v Claremore. Ubytování v Claremore.

Den 6: Claremore – Clinton 360 km

Cesta venkovskou krajinou Oklahomy po Route 66, průjezd Tulsa a Oklahoma City. Prohlídka Oklahoma Route 66 Museum v Clinton, ubytování v Clinton.

Den 7: Clinton – Amarillo 300 km

Prohlídka National Route 66 Museum v Elk City, vjezd do Texasu městem duchů Texola a prohídka Musea ostnatého drátu a Route 66 Museum v McLean. Po příjezdu do Amarillo v Texasu ubytování a večerní návštěva Big Texan Steak Ranch s možností objednávky 2 kg steaku. Pokud ho sníte i s přílohou do 1 hodiny, máte jej zdarma!!

Den 8: Amarillo – Santa Fe 500 km

Ráno prohlídka Cadillac Ranch na polích za Amarillo, cesta po Route 66 přes Tucumcari do Santa Fe, ubytování a odpočinek po první polovině cesty. Prohlídka města ovlivněného indiánskou kulturou, posezení v barech a restauracích s výbornou mexickou kuchyní.

Den 9: Santa Fe – Gallup 370 km

Cesta přes Albuquerque, prohlídka historického centra města a přejezd do Gallup u hranice s Arizonou. Cestou možnost prohlídky unikátních indiánských puebel Sky City Acoma Pueblo. Ubytování v Gallup.

Den 10: Gallup – Flagstaff 300 km

Cesta krajinou Arizony do Flagstaffu. Průjezd městečkem Winslow se sochami muzikantů skupiny The Eagles a možnost prohlídky nejzachovalejšího meteorického kráteru na Zemi, Meteor Crater. Ubytování ve Flagstaffu a večerní návštěva nejslavnějšího country klubu na celé Route 66 – Museum Club.

Den 11: Grand Canyon NP 260 km

Prohlídka národního parku Grand Canyon z jednotlivých vyhlídek, možnost vyhlídkového letu letadlem nebo vrtulníkem nad kaňonem a návštěvy kina IMAX. Ubytování ve Williams zpět na Route 66.

Den 12: Williams – Laughlin 410 km

Cesta po Route 66 z Williams přes osady Seligman , Hackberry, Kingman a Oatman. Jízdou po tomto, pro motorkáře nádherném úseku Route 66, můžete nasát pravou atmosféru této silnice z 50. a 60. let a duch divokého západu. Příjezd do Laughlinu v Nevadě a ubytování ve městě kasin na břehu řeky Colorado.

Den 13: Laughlin – Las Vegas 150 km

Přejezd do hlavního města zábavy na světě, do Las Vegas, cestou prohlídka přehrady Hoover Dam. Po ubytování návštěva kasin a prohlídka jejich zajímavostí do nočních hodin.

Den 14: Las Vegas – Barstow 400 km

Návrat na Route 66 do Needles a pokračování cesty po Route 66 pouštní krajinou Mojavské pouště přes osadu Amboy do Barstow, prohlídka Route 66 Museum, ubytování v Barstow/Victorville.

Den 15: Barstow – Los Angeles 200 km

Cesta po Route 66 z Barstow/Victorville do Los Angeles, příjezd na konec Route 66 na molo v Santa Monica, poté vrácení motocyklů a odjezd doprovodným autem na ubytování v Los Angeles.

Den 16: Los Angeles 0 km

Prohlídka největších zajímavostí Los Angeles doprovodným autem – Downtown, Hollywood, Beverly Hills. Dle času odletu transfer na letiště v Los Angeles a odlet do Prahy.

Den 17: Los Angeles – Praha

Přílet do Prahy.

Termín a cena zájezdu:

 

Termín: 26.05.- 11.06.2019
Cena: 70 960 Kč

Termín: 22.09.- 08.10.2019
Cena: 68 990 Kč

Pro ucelené skupiny (počet osob není omezen) můžeme připravit i alternativní termíny dle individuálních přání klientů. Pro tento zájezd jsou vhodné termíny v období od poloviny května do konce října.

Cena zájezdu zahrnuje:
Letenky (Praha-Chicago, Los Angeles-Praha) včetně letištních poplatků, program dle itineráře, pronájem vozidla pro prohlídku Chicaga (1 den, van dle velikosti skupiny), pronájem a provoz doprovodného auta pro přepravu zavazadel (13 dní vůz kategorie Minivan z Chicaga do Los Angeles), pronájem vanu pro prohlídku Los Angeles (1 den, van dle velikosti skupiny), 15 x ubytování ve ** motelech a hotelech (2 osoby / pokoj), řidičské služby doprovodného automobilu, průvodcovské a tlumočnické služby (česky mluvící průvodce), zákonné pojištění proti úpadku CK.

Cena zájezdu nezahrnuje:
Registraci ESTA, stravování, zdravotní pojištění (povinné), vstupy dle programu.

Poznámka:

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 16 100 Kč
Sleva pro 3 osobu na pokoji: 9 650 Kč
Vyřízení povolení vstupu do USA (ESTA) cestovní kanceláří: 500 Kč
V případě, že by někteří z klientů chtěli absolvovat zájezd za volantem automobilu, existuje možnost pronájmu automobilů dle přání klientů v následujících městech: Chicago, Oklahoma City, Albuquerque, Las Vegas. 


Cena pronájmu motocyklu:

Termín: 27.05.- 12.06.2018 Cena: 63 500 Kč
Termín: 28.09.- 14.10.2018 Cena: 63 500 Kč

Cena pronájmu motocyklu zahrnuje:
Pronájem motocyklu na 13 dní (typ dle vlastní volby), neomezené míle, všechny místní daně a poplatky, transfer z hotelu do půjčovny motocyklů a zpět, uzamykatelná brašna na motocykl, dvě přilby, VIP pojištění zodpovědnosti (povinné ručení) do 2 mil USD, VIP havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí, pojištění proti krádeži motocyklu s nulovou spoluúčastí.

Cena pronájmu motocyklu nezahrnuje:
Provozní náklady motocyklu (benzín, parkovné, mýtné), Drop Off Fee – 595 USD+daň (poplatek za vrácení motocyklu jinde, než byl půjčen, je hrazen klientem při vrácení motocyklu v Los Angeles), vjezd do Grand Canyon NP.

Poznámka:

Kauce při půjčení motocyklu 750USD (pouze kreditní karta)
V případě poškození motocyklu se hradí na místě při vrácení motocyklu spoluúčast do 5 000 USD, následně tuto částku uhradí pojišťovna Arisa (vyřídí CK)
Minimální věk řidiče motocyklu je 21 let.
Cena je platná pro následující motocykly: HD Herritage Softail Classic, HD Road King, HD Electra Glide Ultra Classic, HD Low Rider, HD Street Glide, HD Road Glide, Indian Scout Sixty.
Klienti, kteří chtějí absolvovat zájezd v doprovodném automobilu společně s průvodcem, hradí pouze základní cenu zájezdu

K zájezdu nabízíme klientům komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění storna zájezdu) typu A60 (vhodné pro spolujezdce na motocyklu nebo pro klienty jedoucí v doprovodném automobilu) a A90 (vhodné pro řidiče motocyklu).

Cena pojištění A60: 1 530 Kč/osobu/zájezd
Cena pojištění A90: 1 870 Kč/osobu/zájezd

Minimální počet klientů: 6

Reference zájezdu

Bylo to nádherné. Díky průvodci Martinu Grešovi jsme toho hodně viděli, mám krásné vzpomínky z Route 66 a zvažujem další výlet na motorkách zase s CK Travel America. Ještě jednou děkuji.
JAROSLAV KOPENEC (2016)

REZERVACE ZDE


Zpět