WECO-TRAVEL JE JEDNÍM Z LÍDRŮ NA TRHU V ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEBNÍCH CEST V ČESKÉ REPUBLICE A VE SVĚTĚ

Díky investicím do nových technologií jsou všechny kanceláře Weco-Travel propojeny velmi efektivním IT systémem. To nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby v souladu s nastavenými standardy, bez ohledu na to, kde byla navázána původní spolupráce.

GLOBÁLNĚ & LOKÁLNĚ

Jsme součástí řetězce cestovních kanceláří skupiny Weco-Travel Group ve střední a východní Evropě se zastoupeními v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

Všechny naše kanceláře mají akreditaci IATA - Mezinárodní asociace letecké dopravy. IATA je největší a nejuznávanější globální organizace sdružující letecké dopravce.

JSME SOUČÁSTÍ MEZINÁRODNÍ ORGANIZACE RADIUS TRAVEL

Radius Travel patří mezi pět největších společností na světě zabývajících se business travel managementem. Díky této spolupráci získáte kvalitní a spolehlivé partnery v oblasti cestování v 80 zemích světa a nám umožňuje se přiblížit trendům, znalostem a nejnovějším technologickým řešením moderního světa služebních cest. Působíme jako konsolidátor cestovních služeb s globálním dosahem při zachování lokálního charakteru služeb.

O RADIUS TRAVEL

Radius Travel je globální společnost pro správu cestovních služeb, která navrhuje a dodává jedinečné programy pro mezinárodní společnosti prostřednictvím globální sítě nejlepších agentur na trhu. Weco-Travel (CZ) je jediným akcionářem společnosti Radius Travel v České republice. Cílem našeho partnera je jednat v globálním měřítku, čehož je dosaženo využitím rozsáhlých zkušeností v mezinárodních vztazích a také díky flexibilní schopnosti kombinovat kultury.