Kontaktujte nás:tel:

Weco-Travel. Enriching your travel management.

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informovali o změně sídla naší společnosti.
Po mnoha letech v Karlíně jsme se rozhodli pro změnu k lepšímu a věříme, že i Vám se budou naše nové kanceláře líbit.
Nově nás najdete na adrese: Na Žertvách 34, Praha 8,
180 00 - přímo u metra Palmovka.

Těšíme se Vás
Tým Weco-Travel


Weco-Travel je lídrem na trhu v zajištění služebních cest. Jsme součástí řetězce cestovních kanceláří ve střední a východní Evropě se zastoupeními v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. Díky investicím do nových technologií jsou všechny kanceláře Weco-Travel propojeny velmi efektivním a moderním informačním systémem. To nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby v souladu s nastavenými standardy, bez ohledu na to, kde se zákazník nachází.

Naším posláním je profesionální a komplexní zajištění cestovních služeb. Reagujeme na potřeby a požadavky našich zákazníků aktivně s využitím moderních technologií. Klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a víme, jak zákazníkem vynaložené finanční prostředky optimálně a efektivně využít v jeho prospěch.

Rozsah našich aktivit zahrnuje nejen rezervaci letenky, vlakové jízdenky, trajektového lístku, rezervaci hotelu, zapůjčení vozu nebo zajištění cestovního pojištění a víza, ale též vypracování cestovní politiky přesně na míru Vašim požadavkům a potřebám. Nastavení cestovní politiky Vám umožní šetřit Váš cestovní rozpočet již od samého počátku a v celém jejím průběhu.


Naší vizí je být předním poskytovatelem moderních technologických řešení pro zjednodušení výběru cestovních služeb a následné péče o cestovní zážitky našich zákazníků.

Naší misí je obohacovat vztahy mezi kupujícími a dodavateli cestovních služeb, porozumět jejich potřebám a poskytovat kvalitní služby vždy na té nejvyšší úrovni.